HAKKIMIZDA

Yüksek kalite standartları ile yurt dışında birçok ülkede kalitesini kanıtlamış olan markamız “KAROSTONE desenli yer karoları” ile 2010 yılından itibaren iç piyasaya da hizmet vermeye başladık.
Çanakkale fabrikamızda özenle, tek tek ürettiğimiz karolarımızın renk, desen, kenar düzgünlüğü,
paketleme, sevkiyat ve kalite/fiyat uyumu neticesinde "KAROSTONE” markamız kısa sürede iç piyasada da kendini kanıtlarken; devamlı artan üretim kapasitesi ile daha yaygın hizmet vermektedir.

Geleneksel Türk Sanatlarından olan “karo” geçmişte sarayları, köşkleri ve birçok tarihi mekanları süslerken günümüzde bu güzellik artık restaurantlarda, otellerde, cafelerde ve evlerimizde hayat bulmaktadır.

Her biri büyük bir emek ve özenle üretilen karolar, döşendikleri mekana hayat vermekle kalmayıp, yıllar geçtikçe yaşlanmakta ve yaşlandıkça da bulunduğu mekana tarihi bir güzellik kazanmaktadır.

Amacımız, doğayı tahrip etmeden, doğal bileşenleri en ekonomik fiyatlarla üreterek müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanmaya devam etmektir.

Sonsuz desen ve renk seçenekleri ile doğanın dengesini bozmadan , bir sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilmeyi istiyoruz ve “KAROSTONE desenli yer karoları” olarak hizmetindeyiz.